Touhu lépe bydlet máme v sobě všichni. Natuzzi Editions vám ji může splnit.
Touhu lépe bydlet máme v sobě všichni. Natuzzi Editions vám ji může splnit.

Touhu lépe bydlet máme v sobě všichni. Natuzzi Editions vám ji může splnit.

V článku se dočtete, co nás inspiruje při tvorbě našeho designu, proč jsme rádi, když se lidé usmívají a proč jsme už 60 let posedlí stále jednou a touž touhou.

Jsme Italové

Jsme veselí a jak nás nejednou romanticky vykresluje globální image, jsme asi i temperamentní. Ale co je důležité pro vás – naše zákazníky kdekoli na světě včetně Slovenska – věříme v budoucnost. Komfortní budoucnost. Svojí snahou chceme lidem plnit jejich sny o lepším životě. Kvalita naší značky spočívá v odborných znalostech, dovednostech a zkušenostech řemeslníků a v tvořivosti designérů. V našich vášnivých italských srdcích máme hlubokou úctu k lidem a životnímu prostředí. Rádi si povídáme s lidmi, kteří jsou spokojeni a tváře jim zdobí úsměvy. To vše nám umožňuje věřit v pohodlnější budoucnost tvořenou inovativními, všestrannými a funkčními produkty. A věříme také v design, který zlepšuje životy nás všech.

 

Legendární italský design

Komfortní budoucnost začíná v Natuzzi Style Centru, které sídlí v městečku Santeramo u magického historického města Matera na jihu Itálie. Právě v Mateře se narodil i náš zakladatel Pasquale Natuzzi. 


Pasquale Natuzzi, zakladatel

No a v tomto malebném koutě Itálie zkoumáme trendy, zde přicházíme s novými nápady a průlomovými designovými řešeními. To je to místo, kde každému výrobku – sedačce, stolku, křeslu – vdechneme život. Naše tajemství výroby krásy spočívá v jedinečných workshopech a brainstorminzích, které ztělesňují kreativitu, zkušenosti a spolehlivost.

Město Matera a jeho historická část Sassi

Natuzzi Editions – to je především poctivé řemeslo

Výroba sedaček probíhá v továrnách Natuzzi, kde naši vysoce kvalifikovaní řemeslníci s bezkonkurenčním know-how, předávaným po generace, dávají formu exkluzivním produktům. Dřevo, kůže, textilie, jehly, nitě, kladiva a stroje – to jsou materiály a nástroje, které používáme každý den. Nic nemůže být hmatatelnější a opravdovější než poctivý fortel italských mistrů.

Kvalita nade vše

V globálním světě se stalo zvykem, že různé fáze produkce mohou probíhat v různých továrnách na různých kontinentech. Ne však u nás v Natuzzi Editions. Každá fáze, každý krok, každý proces je neúnavně kontrolován, abychom se ujistili, že dostanete to, co si zasloužíte – tedy to nejlepší. Proto přímo v našich továrnách kontrolujeme až 92 % našich surovin a každý výrobek podrobujeme těm nejpřísnějším testům, abychom zaručili jeho kvalitu. To vše se děje přímo v Natuzzi Editions.

Výrobní závody Natuzzi se nacházejí po celém světě 

Made in Natuzzi Editions

Od prvního tahu tužkou při návrhu designu až po dodání sedačky k vám domů sledujeme jako jestřábi každý krok, každý okamžik, každý detail. Italský styl, bezvadná kvalita a všestranný komfort dosažený díky mimořádně funkčním, inovativním a ručně vyráběným produktům – to je již 60 let naším posláním. Úžasná hodnota, kterou vám poskytujeme v Natuzzi Editions.
 

Důkaz o pohodlí najdete v našich prodejnách

Vstoupit do obchodu Natuzzi Editions znamená přijít do kontaktu s lidmi, kteří učinili ze spolehlivosti své odborné profesionální poslání. To se odráží v nádherně designovaných interiérech prodejen i v produktech, které jsou odolné a originální. Přesvědčte se osobně a navštivte jednu z našich tří exkluzivních prodejen v Česku. V Praze – na Radlické 520/117 v Jinonicích či v Čestlicích – V Oblouku 266 nebo v Brně na Bauerově 10 v budově Riviera.