Využijte výprodej v Natuzzi Editions se slevou až 20% + další 3% sleva jako BONUS, pokud svou objednávku podepíšete během lockdownu.

Možná zrovna uplynul nejturbulentnější a nejpochmurnější rok našich životů, ale žít, pracovat, sedět a odpočívat se musí i nadále. Začátek roku je vždy obdobím plánů, novoročních předsevzetí a rozhodnutí – ať už na úrovni jednotlivců nebo celé rodiny. Někdo chce zhubnout, další se chystá třeba zaběhnout maraton nebo vystoupat na Sněžku. Jiní v tomto roce chtějí založit rodinu a někteří z vás třeba plánují koupit si do nového bytu svoji první sedačku či vyměnit stávající za nový model. Plány a sny mohou být realistické, anebo nedosažitelné. My ve Phase vám v novém roce nabízíme možnost dosáhnout realizace svého snu o pohodlnějším bydlení.

NOVOROČNÍ VÝPRODEJ v Natuzzi Editions:
– 20% sleva na všechny výrobky Natuzzi Editions (sedací soupravy, koberce, stolky, stoly, židle a doplňky) + další 3% sleva jako BONUS, pokud svou objednávku podepíšete během lockdownu.

AKCE platí od 2.1.2021 a kvůli lockdownu potrvá do odvolání.

Jak využít novoroční výprodej i během lockdownu?

Vážení zákazníci, abychom vám vyšli vstříc a zároveň dodržely přísné hygienické nařízení, které v současnosti platí, jsme schopni vás obsloužit pouze individuálně. Domluvte si schůzku. Naše prodejní asistentky jsou každý den v práci a čekají na váš email nebo telefonát. 

 

Těšíme se na vaši návštěvu.