Nestihli jste využít slevu DNY MARIANNE? Slevu 22 % můžete uplatnit až do 4. 10. 2020!

Sedačka AUTENTICO zpříjemní život Elišce se třemi malými dětmi

Poslední předvánoční díl MISE NOVÝ DOMOV byl také o smíření, smutku a pokoře.

Hledáte sedačku, která je ztělesněním harmonie? V NATUZZI máme rovnou několik favoritů. Pokud bychom měli vybrat jediný kousek, byla by to sedačka AUTENTICO

 

Tato kráska představuje dokonalou souhru pohodlí a stylu. Design AUTENTICO reprezentuje to nejlepší z italského nenuceného šarmu. Opěrky hlavy jsou manuálně nastavitelné, abyste si je mohli přizpůsobit podle nálady, činnosti, a také nečinnosti. Prošívané velké sedáky a opěrky vyzývají k oddechu a k pohodě. 

 

V NATUZZI EDITIONS jsme nesmírně rádi, že sedačka AUTENTICO dnes slouží také účinkujícím z posledního dílu MISE NOVÝ DOMOV na TV NOVA. Eliška se třemi malými dětmi si pocit pohody zajisté zaslouží. 

Donedávna mohla pohodu sama rozdávat. Před půlrokem se Eliška s manželem Markem pustila do rekonstrukce malého rodinného domečku. Společně se těšili na chvíle, kdy v něm budou bydlet. Jejich plány však překazila autonehoda, v důsledku které Marek zemřel. Eliška zůstala sama se třemi malými dětmi, navíc v nedokončeném domě. 


 Rány na duši hojit neumíme, ty vyléčí jen čas. Dokážeme ale pomoci příjemnou a útulnou atmosférou, díky které rodinka aspoň na chvíli zapomene na smutek.