Nestihli jste využít slevu DNY MARIANNE? Slevu 22 % můžete uplatnit až do 4. 10. 2020!

O kvalitě nábytku svědčí i prodejna. Čeho si máte všímat?  

Výjimečnou kvalitu poznáte také podle výjimečného zážitku z nakupování. 

Není prodejna jako prodejna. Značky, které to s kvalitou nábytku myslí vážně, poznáte od první chvíle, kdy vstoupíte dovnitř. Naslouchejte svým smyslům – většinou se nemýlí. 

Prodejny v nás vyvolávají různé pocity. Někde se cítíme příjemně a uvolněně, jinde naopak stísněně a nepříjemně. Není třeba hledat za tím žádnou ezoteriku. O našich pocitech rozhoduje světlo, prostor, vůně, přístup prodavaček i celková atmosféra v obchodě. Zároveň ale platí, že pokud si značka potrpí na kvalitu nábytku, záleží jí také na místě prodeje. Čeho všeho byste si měli všímat v obchodě s nábytkem?

Výjimečná značka dopřeje sedačkám prostor, aby vynikly. 

Možná jste si všimli, že některé prodejny nábytku působí dojmem, jakoby se zasekly v devadesátých letech. Sedačky jsou tam naskládané jedna vedle druhé, aby se jich tam vešlo co nejvíce. Různé značky, různé typy, různé styly. Pokud si chcete vybrat sedačku, nezbývá vám nic jiného, než kličkovat mezi vystavenými kusy a vypátrat si tu svoji. Prodejci jde o kvantitu, ne o kvalitu. 

A jak to vypadá u nás v NATUZZI EDITIONS? Sedačky vnímáme jako umělecká díla, která si zaslouží vyniknout. Znamená to, že jim dopřejeme prostor a světlo. Zákazníci si mohou svůj vysněný kousek prohlédnout z různých úhlů, případně také pooodstoupit, aby jej viděli v celé kráse. Prostor zároveň souvisí s velkorysostí. Pokud prodejce šetří na každém centimetru, pravděpodobně bude šetřit i na svých zákaznících. 

Výjimečná značka inspiruje. 

Všichni jsme se nenarodili jako dekoratéři, a ani si takového odborníka nemůžeme všichni dovolit. Proč se tedy neinspirovat přímo v obchodě? V NATUZZI EDITIONS spolupracujeme s interiérovými designéry, kteří naše sedačky naaranžují tak, jakoby byly součástí stylového italského interiéru. Nechybí umělecké dekorace, vázy s čerstvými květinami, police s knihami o italském designu, ležérně umístěné přehozy a polštáře. Neděláme to jen pro efekt. Chceme vás inspirovat a zároveň ukázat, jak by to sedačkám slušelo ve skutečném bytě, ve kterém to žije. 

Výjimečnou značku poznáte i po čichu. 

Každý nový nábytek má svoji typickou vůni, která po pár týdnech vyprchá. Pokud se ale v obchodě s nábytkem cítíte jako v prodejně barvy-laky, raději rovnou udělejte čelem vzad. V NATUZZI EDITIONS vám takový zážitek nehrozí. Naše značka používá výhradně ekologické materiály, které podléhají té nejpřísnější certifikaci. Týká se to lepidel, ale i potahových látek a konstrukčních prvků. 

Výjimečná značka nešetří na lidech.

V kvalitní prodejně nepotkáte asistentky prodeje, které si ťukají do mobilu, klevetí a tváří se kysele. Právě naopak. Jsou diskrétní, pozorné a ochotné poradit vám. V NATUZZI EDITIONS si zakládáme na tom, aby se naše asistentky prodeje vyznaly v tom, co nabízejí. Bez problémů rozloží a složí kteroukoliv sedačku a u šálku vynikajícího italského espressa vám rády odpoví na všechny dotazy.

V prodejně výjimečné značky se cítíte výjimečně i vy. 

V NATUZZI EDITIONS jsme přesvědčeni, že nákup sedačky má být příjemný. Proto chceme, abyste se u nás cítili jako doma. Budeme rádi, pokud si vyzkoušíte všechny naše modely, klidně i několikrát po sobě. Rozumíme tomu, že konečný výběr si chcete důkladně promyslet. NATUZZI EDITIONS není obyčejná značka a obyčejné nejsou ani naše sedačky. Jsou to výjimečné kousky, které vás budou provázet životem dlouhá léta.