Novinky ze světa italského designu pohovek Natuzzi Editions
Novinky ze světa italského designu pohovek Natuzzi Editions

Novinky ze světa italského designu pohovek Natuzzi Editions

Při vyslovení jména světoznámé značky Natuzzi Editions si už každý dokáže představit nádherné sedací soupravy, jež jsou proslulé svojí kvalitou. Přesně takové jsou i nejnovější modely pro rok 2022. Pojďme se na ně podívat zblízka.

V jednoduchosti je krása. Sedačka WESSEX

Slyšíte to už v názvu. Na první pohled velmi jednoduchá a současně vysoce elegantní sedací souprava na štíhlých sexy nožkách. Má poněkud tvrdší posezení z ergo pure pěny, se zádovými opěrkami, které jsou odnímatelné. Je určena jako startovací pohovka především pro mladé lidi. Zejména díky množství variací se hodí do malých i velkých interiérů. Můžete mít malou jednoduchou dvojsedačku, která poslouží i v opravdu malém pokoji, ale i malé či velké L. Na přání může mít ručně prošívané područky.

Ze sedu v lehu za chvílku? Pro vás je zde novinka jménem VERSATILE

To je ta pravá stylová sedačka pro skutečné požitkáře. Propojením sedačky a vašeho těla získáte nejdokonalejší pocit pohodlí. Provedení má robustnější, opět s možností sestavit mnoho variant. Zajímavostí této sestavy je verze sedadel bez područek, které lze použít i jako samostatný prvek díky bočním panelům. Dalším neobvyklým komponentem je trapézový vkládací stolek, jehož zakomponováním do sestavy dosáhnete dokonalého pohodlí, například při sledování domácího kina. Nápoje a chipsy budou pořád po ruce a vy se nemusíte rušit odbíháním do kuchyně. Tak všechno pěkně připravit a pouštíme film! Pokud si zvolíte sestavu s polohovatelnými křesly s mechanikou ZeroWall a stolkem mezi nimi, budete mít jedinou starost, abyste při sledování filmu neusnuli blahem. Záleží jen na vás, zda si zvolíte potahovou látku hodící se k vašemu interiéru, nebo kvalitní kůži. Odvážnější mohou navolit kombinaci kůže a látky.

Elegantní jistota v sedačce CLICK

Tento model je opět velmi variabilní. Elegantní, na první pohled kompaktní sedací souprava na velmi nízkých dřevěných nohách v barvě ořechu nebo wenge, má masivní rám. Do větších sestav do L nebo U je určen rohový prvek, který vše harmonicky spojí v jeden celek. Zajímavostí na bočním panelu polohovatelných křesel je mechanismus s vypínačem, který vám umožní bez vstávání rozložit sedák do lehátka. Opěrky hlavy jsou manuálně nastavitelné.

Přívětivě zaoblená sedačka MODUS

Její tvary přesahují obvykle jednoduchou eleganci. Zpracování čalounění do netypického oblého tvaru doslova dýchá měkoučkým pohodlím. V menším pokoji se rychle zabydlí jako váš domácí přítel. Ve větším prostoru si můžete vytvořit několik diskrétních zón nebo sestavit větší solitér. Tlačítkem na vnitřní straně područky aktivujete mechanismus dual power, který pohovku přímo pod vámi nastavuje do žádoucí polohy. Abyste mohli v klidu lenošit, a nemuseli se u toho zvedat, je v područce – pěkně při ruce – nabíjecí USB port. Stačí si jen vybrat vhodnou barevnost potahů nebo kůže, aby nový přírůstek do vaší rodiny dobře ladil s interiérem.

 

Aktivně laděná pohovka GREG

Dokonale vymyšlený koncept této sedačky spojuje jednoduchou krásu s moderní technologií v aktivní rovině. Dělené opěrné části poskytnou díky mechanismu dual power – vestavěného do vnější části područky – maximálně dosažitelné pohodlí. Díky variabilitě nastavení pohovka splňuje ty nejnáročnější požadavky. K jejímu elegantnímu vzhledu přispívají kovové nožky v povrchové úpravě matného kovu nebo v momentálně velmi módní zlaté barvě. A zlatá je přeci barva vítězů.

 

Na rozdíl od sedacích souprav běžně prodávaných na trhu, jsou všechny sedačky Natuzzi Editions vhodné pro umístění nejen ke stěně, ale i do prostoru. To znamená, že i jejich zadní části jsou perfektně opracované – není tedy potřeba schovávat záda před návštěvou. V každé prodejně Natuzzi Editions vám pomohou nakonfigurovat sestavu podle vašich představ a možností. Nejenže vám ochotně pomohou s výběrem materiálu, ale v případě, že si nejste jisti, dostanete vzorky, které můžete v klidu posoudit doma. Pokud máte domácí mazlíčky, nabízí se pro vás speciální potahová látka s tzv. aqua cleen (voděodolnou) úpravou. Chytrým řešením, jak vyzrát na zvířecí drápky, je látka Martindale, která má 100% otěruvzdornost.

Sedací soupravy Natuzzi Editions patří k nejkvalitnějším a nejžádanějším na českém a slovenském trhu. U každé pohovky se jedná o kvalitní zpracování a italský design. Můžete si být jisti, že při jejich nákupu dostanete prvotřídní zboží a zákaznický servis. Jejich dlouhá životnost, mimořádně estetický vzhled a užitné vlastnosti budou optimální volbou pro interiér střední a vyšší třídy.