Nestihli jste využít slevu DNY MARIANNE? Slevu 22 % můžete uplatnit až do 4. 10. 2020!

Kvůli atmosféře „la dolce vita" už nemusíte navštívit Řím. Stačí vám sedačka Autentico

Samozřejmě, nezaškodí ani sklenička lehkého Prosecca, miska oliv a uvolněná nálada. 

Řekněme si to na rovinu. Pokud si někdo umí opravdu užívat život, tak jsou to Italové. Všimli jste si? V Itálii jsou i úsměvy o něco srdečnější, polibky vášnivější, chutě a vůně mnohem intenzivnější. Zdá se, že dokonce i čas plyne tak nějak pomaleji – jakoby chtěl, aby si Italové mohli užít a vychutnat všechny každodenní radosti. 

Marnivý „sladký život" se projevuje také v legendárním italském designu, který je uvolněný, ležérní a elegantní. Přesně taková je i sedačka AUTENTICO. 

 Krása nejenom na pohled

Designér se zaměřil na ladné linie a celkovou vyváženost tvarů a současně myslel také na pohodlí. Zaoblené tvary sedačky AUTENTICO přímo svádějí k tomu, abychom si ji pohladili. Abychom se na ni posadili, zabořili hlavu do měkkých opěrek, zavřeli oči a oddali se odpočinku. Vaše dokonalé pohodlí zaručí polštářové čalounění, a také šikovné opěrky hlavy, které lze manuálně nastavit podle toho, zda se chcete bavit s přáteli, anebo jen tak odpočívat.

To nejlepší již bylo vymyšleno

Jsou světoví návrháři, kteří se doslova předhánějí v tom, aby mohli představit něco nového a radikálně odlišného. Italští designéři jsou jiní. Rozhodne se nepředhánějí, protože ví, že vše nejlepší již bylo vymyšleno. Italský styl dokonale vystihuje schopnost propojit staré s novým. Tento princip platí také pro sedačku AUTENTICO, která působí svěžím a současně důvěrně známým dojmem. AUTENTICO není jen sezónním výkřikem. Právě naopak – u této sedačky máte jistotu, že bude „šik" také za několik let či desetiletí. 

 Soulad s přírodou

V jednom z předchozích blogů jsme již psali, že designéři firmy NATUZZI se rádi inspirují v přírodě v okolí Apulie. Barevnou škálu čerpají z odstínů země, olivovníků a apulských kopců zahalených do ranního oparu. Týká se to i tvarů, které kopírují zvlněnou krajinu či křivky tradičních amfor na olej. Pohleďte na sedačku AUTENTICO. S minimem vnímavosti v ní jistě objevíte malý kousek Apulie.