Nestihli jste využít slevu DNY MARIANNE? Slevu 22 % můžete uplatnit až do 4. 10. 2020!

Františkovi z dětského domova jsme ulehčili start sedačkou TRIONFO.

V pátém díle pořadu MISE NOVÝ DOMOV jsme se připojili k zajímavému úkolu. Vytvořit ze starého a neútulného bytu příjemné útočiště pro gentlemana. Je nad slunce jasné, že takový byt se neobejde bez poctivé solidní sedačky. 

Sedačku TRIONFO jsme nevybrali náhodou.  V našich showroomech si všímáme, že když si muž vybírá sedačku, rozhoduje se podle poctivého provedení. Ideální sedačka nesmí být citlivka, protože vás musí podržeť vždy, když to potřebujete.  Když si na ní sáhnete dlaní, musíte cítit jistotu. Aktuální módnít trendy jsou vedlejší, protože sedačka má být útočištěm na dlouhé roky. Co se, naopak, cení, jsou moderní technologie. 

 

Dokonalým příkladem je právě sedačka TRIONFO, které dizajn patří mezi absolutní klasiku. Je přímá, poctivá, kvalitně šitá. Zhrnuté a podtržené – TRIONFO je kus, který vám poskytne útočiště po náročném dni.  To však není ale všechno. Absolutní vychytávkou na sedačce TRIONFO je elektrický polohovací systém CUBICOMFORT s Triple Motion technologií, která umožňuje samostatně nastaviť sedák, opěrku zad, ale i nohou a hlavy. 

Jestli si někdo zaslouží takový komfort, tak je to celkem určitě i František z páteho dílu pořadu   MISE NOVÝ DOMOV. Nejen proto, že měl nelehké dětství, které prožil nejdříve s rodiči – alkoholiky, a později v dětském domově. František nás zaujal především tím, že je ve svých 24 letech samostatný, zodpovědný a pracujúci človek, na kterého se dá spolehnout. Ideální majitel sedačky TRIONFO