Janu (z Chodova) čeká život bez dluhů a nová rozkládací sedačka FASCINO

Jana z posledního dílu pořadu MISE NOVÉ DOMOV to v životě neměla vůbec jednoduché. Jako single máma na vozíčku se stará o dvě malé dcerky. Aby toho nebylo málo, do života se jí připletla nejen těžká nemoc, ale i spousta dluhů. Naštěstí, štáb TV NOVA se Jane postaral o velký životní restart. Součástí je i nová rozkládací sedačka FASCINO od NATUZZI EDITIONS.

 

Poptávka po sedačkách, které lze rozložit na lůžko, je obrovský. V Natuzzi tomu rozumíme. Dnešní životní styl vyžaduje multifunkčnost. Sedačky už nevyužíváme jen ke sledování televizního programu. Pracujeme na nich, děláme si domácí úkoly a nezřídka na sedačce také spíme. Rozkládací sedačky oceňují mladí lidé, single rodiče a všichni ti, kteří potřebují ušetřit prostor.

Postel nebo sedačka?
Rozkládací sedačky ovšem mají také své nevýhody. Designéři myslí především na funkčnost, což znamená, že technologie rozkládacího mechanismu je součástí sedačky mnohdy na úkor pohodlí a Vyrobit stylovou a současně pohodlnou rozkládací sedačku umí jen špičkoví výrobci s dlouholetými zkušenostmi. K takovým patří také světoznámá společnost NATUZZI, která je ve světě nábytku synonymem kvality a stylu.

Ukázkovým příkladem je rozkládací sedačka FASCINO, která je plnohodnotnou sedačkou a současně také lůžkem. Ve složeném stavu oceníte její čistý italský design, měkké sedáky a elegantní nožičky. Stačí jediný tah – a stylová sedačka se jako zázrakem promění na pohodlné lůžko. Můžete si vybrat ze dvou druhů matrací – s paměťovou pěnou anebo z materiálu greenplus, který je antibakteriální a hypoalergenní.

Nový život s novou sedačkou
V NATUZZI EDITIONS jsme nesmírně rádi, že sedačka FASCINO poslouží také Janě z Chodova, která účinkovala ve čtvrtém pokračování televizního pořadu MISE NOVÝ DOMOV. Jana sama pečuje o devítiletou Karolínku a čtrnáctiletou Kristýnku. Žádná single-matka to nemá jednoduché, no Jana je navíc ještě na vozíčku. Aby toho nebylo málo, zároveň ještě bojuje s rakovinou. Rodina žije za hranicí bídy. Jana se topí v dluzích a nezřídka nemá doslova ani na chleba. Ze všech svých sil se však snaží, aby její dcerky měly aspoň trochu normální život. A nyní dobré zprávy.

Tým pořadu MISE NOVÝ DOMOV se pustil do rekonstrukce bytu, který byl opravdu ve špatném stavu. Jelikož finanční situace rodiny je zoufalá, štáb se postaral také o úhradu dluhů. My z Natuzzi Editions jsme rodince zajistili novou sedačku FASCINO, která poslouží také jako pohodlné lůžko pro hosty. Dobře víme, že nejdůležitější je zdraví. Bohužel, zdraví darovat neumíme. Zároveň pevně doufáme, že v příjemném prostředí a bez starostí s dluhy se s nemocí bojuje lépe.