Nestihli jste využít slevu DNY MARIANNE? Slevu 22 % můžete uplatnit až do 4. 10. 2020!

Sedačka Meraviglia je zhmotněním domácí pohody a komfortu.

Sedací souprava MERAVIGLIA od světoznámé značky NATUZZI EDITIONS je tak komfortní, že kvůli ní budete spěchat z práce. 

Znalci nábytku vědí, že není komfort jako komfort. Na tomto světě lze narazit na unikátní kousky, které jsou doslova zhmotněním komfortu. Jsou to sedačky, vyvinuté s respektem k anatomii lidského těla a k jeho potřebám, které designéři doladili do posledního detailu a navrhli s jediným cílem – aby  odpočinek na takové sedačce byl opravdu výjimečný.  Jedním z takových modelů je i sedačka MERAVIGLIA od NATUZZI EDITIONS. 

Sedačka, která skrývá tajemství

Na první pohled vypadá jako stylová italská kráska. Milovník designu ocení nadýchané sedáky a opěrky zad, štíhlé boční opěrky a také vyvážený rytmus horizontálních a vertikálních linií.  MERAVIGLIA ale není jen krásná na pohled. Tato sedačka má i svá skrytá tajemství. 

Jedním z nich je elektrický polohovací mechanismus POWER MOTION s technologií SOFT TOUCH, který umožňuje nastavení polohy sedáků, opěrek zad i nohou. Vše jemně a lehoučce, abyste se cítili jako na obláčku. 

Relax jako v italské Apulii

Věřte tomu, že z této sedačky se vám nebude chtít odbíhat. Designéři to věděli – proto je její volitelnou součástí speciální područka s odkládacím vnitřním prostorem, do kterého se vejde několik knih či dálkových ovladačů. Součástí područky je (volitelná) LED LAMPIČKA s možností nastavení dvou stylů nasvícení – buď jemnějším a intimním, anebo se silnějším světlěm, ideálním ke čtení. A abyste se na sedačce MERAVIGLIA cítili jako na dovolené v prosluněné Apulii, k dispozici jsou také dva praktické držáky na nápoje. 

Nechcete sedačku opustit ani v noci? Nevadí. K dispozici je také rozkládací model, který lze během pěti vteřin proměnit na pohodlné lůžko s matrací. Na MERAVIGLII je skvělé i to, že je k dispozici v mnoha sestávach a provedeních. Můžete si ji vybrat v kůži, s textilním potahem, ale i v látce s koženými lemy. 

To nejlepší na konec

Řekněme si na rovinu – ultra pohodlné sedačky většinou mají svou cenu. Není třeba se divit, protože výroba takového kousku vyžaduje čas, zkušené odborníky i prémiové materiály. Skvělou výhodou NATUZZI EDITIONS je to, že je mladší sestrou světoznámé značky NATUZZI. Obě značky spojuje stejné know-how i designérské a testovací centrum. Pro zákazníka to v konečném důsledku znamená, že za velice příjemnou cenu získá opravdu špičkovou kvalitu.

 

Nevěříte? Přesvědčte se v našem showroomu NATUZZI EDITIONS v Praze Jinonicích, v Praze Čestlicích a v Brně.

Sedací souprava Meraviglia

Polohovací elektrický mechanizmus

Odkládací prostor, držák na sklenice a osvětlení