Rozdíly v kvalitě pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia
Rozdíly v kvalitě pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

Rozdíly v kvalitě pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

Ocitli jste se ve slunečné Itálii. Vůně moře, slunce a citronů omámila vaše smysly. Ano, jste v malé vesničce Santeramo, v italské Colle u samotného Pasquala Natuzziho – ve firmě na ty nejkvalitnější a nejkomfortnější sedačky na celém světe – ve firmě Natuzzi.

Zde se zrodil smysl pro řemeslo. Italští mistři zapůjčili svůj um i do českých interiérů. Díky společnosti Natuzzi Editions.

Svoji tradici propracovali do takové dokonalosti také proto, aby se lépe rozlišovala. Na jedné straně: majestátní kusové sedačky s precizním čalouněním nebo s klasickou kůží – to vše pod značkou Editions. Na druhé straně: umělecké kombinace kůží, čalounění a netradiční design solitérních pohovek – to vše v tomto případě pod značkou Italia.  

Natuzzi Italia jsou v nabídce pouze v showroomech Praha Karlín, V Jámě na Praze 1 a v brněnském IBC nebo v OC SOHO Modřice.

Sedačky Natuzzi Editions najdete na více místech. Ve vlastních prostorných showroomech Praha Čestlice a Jinonice, v Brně v Bauerově ulici v OC RIVIERA a na Slovensku v Bratislavě-Petržalce v DIGITAL PARKu nebo v Košicích.   

Řada Editions a její velmi kvalitně propracovaná nabídka čalouněných sedaček je pro opravdové znalce kvalitního pohodlí. Současné trendy ukazují, že největší oblibu u českých zákazníků získávají čalouněné sedačky. Již není tak snadné je znehodnotit politím nebo trvale ušpinit. Povrchy se dají perfektně udržovat, přitom se paleta barevnosti a možností vzorování rozvinula do tak širokého spektra, že si vybere opravdu každý.

Široká nabídka materiálů čalounění Natuzzi Editions uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

Špičkový luxus uměleckých kombinací celokožených, mnohdy ručně prošívaných pohovek Natuzzi Italia si samozřejmě nemůže dovolit každý. Proto pod jménem Natuzzi Editions naštěstí najdete řady sedaček, které vás cenově velice potěší. Řada Editions je určena pro ty milovníky dobrého italského designu, kteří umí zacházet s penězi. Často preferují investovat peníze do vzdělání, sportu či cestování a nepotřebují si kupovat předražené věci. Pro tyto lidi je Natuzzi Editions to pravé. S respektem k jejich potřebám se Editions odklonila od chladných celokožených sedaček s různými kombinacemi a Daleko lepším řešením pro naše domácnosti bude pohodlná čalouněná pohovka, jež splní naše požadavky na večerní odpočinek u televize, s rodinou nebo přáteli a kterou si nyní můžete u Editions nakoupit v daleko příznivější cenové hladině. 

Celou nábytkovou tvorbu společnosti Natuzzi má na starosti studio, které najímá ty nejlepší světové designéry. Tady se experimentuje s materiály, barvami a tvary, dokud není dílo dokonalé. To platí jak pro modely Italia, tak i pro Editions. Jedná se tak o řešení pro všechny zákazníky, kteří milují luxus, ale hlavně pro ty, kteří se nespokojí s lacinou pohovkou, která se za pár let rozpadne. 

Jsou určeny pro ty, kteří mají rádi hezké věci. Modely Natuzzi Editions jsou také řešením pro každého, kdo nemůže nebo nechce platit přemrštěnou cenu. Cílovým uživatelem kolekce Natuzzi Editions je střední a vyšší třída. Jedná se o nadstandardní výrobky, jež se stanou ozdobou každého obydlí.

Při výběru sedačky se obvykle každý řídí osobními preferencemi na vzhled, kvalitu a cenu. V současné době ale rozhoduje i značka – Natuzzi Editions je symbolem jistoty kvalitního nákupu, skvělého servisu a garance nejlepšího zboží za ty nejlépe vynaložené peníze.

Obrovskou výhodou sedaček Natuzzi Editions je i to, že si je ve stejné kvalitě můžete pořídit v Praze či Bratislavě, v zasněžené Kodani nebo v řeckých Aténách. Všude dostanete pohovku podle know-how italských mistrů řemesla a designerů. Vždy ponese punc kvality mistra Natuzziho.

Dalším atributem řady Natuzzi Editions je směřování do našich českých domácností. Obývací pokoj o velikosti 20 m² s obrovskou koženou sedačkou s variabilními nastaveními na více zón v prostoru působí poněkud nepatřičně. Tento typ prostoru opravdu nepotřebujeme dělit na zóny nebo zcela zaplnit jediným kusem obrovské pohovky. Chceme si po práci sednout nebo lehnout a být v klidu. Sedačky různých tvarů, přizpůsobené našim domácnostem naleznete jen v Natuzzi Editions.

Powered by Froala Editor