Dokonalý relaxační zážitek – polohovací křeslo LEVANTE
Dokonalý relaxační zážitek – polohovací křeslo LEVANTE

Dokonalý relaxační zážitek – polohovací křeslo LEVANTE

Snili jste někdy o židli, která by vás přenesla na místo absolutního relaxu a pohodlí? Nejnovější designové polohovací křeslo LEVANTE od NATUZZI EDITIONS je zde, aby proměnilo tento sen ve skutečnost. U jeho zrodu stála snaha vytvořit intimní zónu, která by mohla uživatelům pomoci uvolnit se a uniknout stresu každodenního života. Z hlediska pohodlí a inovace představuje křeslo LEVANTE to nejlepší. Díky svému jedinečnému designu, pokročilým funkcím a bezkonkurenčnímu komfortu je dokonalým doplňkem do každé domácnosti, která hledá dotek luxusu a relaxaci.

Relax ve velkém stylu

Italské designové polohovatelné křeslo LEVANTE bylo vytvořeno s jediným cílem: nabídnout dokonalý relaxační zážitek. Vyznačuje se jedinečným designem, který umožňuje uživatelům naklonit tělo do pohodlné polohy a cítit se plně podepření, a to bez ohledu na to, jakou polohu upřednostňují. Křeslo ve dvou velikostech – Queen a ve velkorysejší verzi King – je také vybaveno pokročilými funkcemi, jako je dobíjecí elektrická baterie, takže luxus plynulého elektrického polohování můžete využívat bez zbytečných kabelů na podlaze. Díky otočné podnoži, která umožňuje měnit směr výhledu, vaše relaxace získá jiný rozměr. LEVANTE jednoduše nabízí zcela novou úroveň odpočinku – je oázou klidu, v níž můžete poslouchat hudbu, užívat si knihu, v klidu pracovat či vytvořit si příjemné chvilky pouze pro sebe.

Maximální komfort & legendární italský design

Vzhled polohovacího křesla LEVANTE však není podřízen pouze funkčnosti – je to také umělecké dílo. A zde přichází na řadu legendární italský design: elegantní linie a moderní estetika tohoto výjimečného kusu nábytku z něj dělají výrazný objekt v každé místnosti, vyzdvihují jeho dekorativnost a vytvářejí dojem sofistikovanosti a luxusu.

Chcete-li vylepšit své chvíle odpočinku a zažít maximální pohodlí a styl, velkorysé relaxační polohovací křeslo s možností elektrického ovládání je ideální volbou. LEVANTE je prostě křeslo vašich snů, oživené italskými odbornými znalostmi designu a dokonalým řemeslným zpracováním.

Zdravotní benefity polohovacího křesla, které vás možná překvapí

Investice do tohoto typu křesla je významné rozhodnutí, takže asi potřebujete zjistit, zda je pro vás opravdu tím pravým. Abyste se ujistili, že máte všechny potřebné informace, zde jsou některé z dalších výhod, které vám nové křeslo s polohováním na míru může nabídnout:

1. Kvalitnější spánek

I když se nedoporučuje spát pouze v rozkládacím křesle, může být pro vás jistým částečným řešením, máte-li problém se spánkem v posteli. Spánek na polohovacím křesle může zmírnit některé z příznaků nežádoucích stavů s ním souvisejících, jakými bývají chrápání, astma nebo spánková apnoe. Rozkládací křesla umožňují také lepší a delší spánek během nemoci, neboť zmírňují diskomfort a bolesti, které by vás za normálních okolností mohly vzbudit v posteli. To zkracuje dobu potřebnou pro regeneraci a uzdravení organismu, zlepšuje náladu a zvyšuje hladinu energie během dne.

2. Zlepšení krevního tlaku

Zvedání nohou usnadňuje srdci pumpování krve do těla tím, že zmírňuje účinky gravitace, zejména na dolní končetiny. To má pozitivní vliv na krevní oběh – zvýšení množství průtoku krve pomáhá předcházet zadržování tekutin, které může vést k bolestivým stavům, jako jsou otoky, celulitida, trombóza a křečové žíly. Lepší cirkulace krve také zvyšuje rychlost transportu bílých krvinek po těle, čímž se zkracuje doba potřebná k zotavení po zraněních nebo operacích.

3. Úleva od bolesti

Pokud zažíváte pocit nepohodlí, například na obyčejné židli, sezení v polohovacím křesle – zvláště pokud v něm budete trávit delší dobu – vám poskytne velký užitek. Podepřením těla v nakloněné poloze pomůže křeslo snížit diskomfort při pálení žáhy a pomáhá také předcházet bolestem zad a krční páteře.  

Přijďte vyzkoušet relaxační polohovací křeslo LEVANTE na vlastní kůži – těšíme se na vás v našich showroomech NATUZZI EDITIONS.