Bojovník Kamil a jeho rodina si užívají nový domov s naší rozkládací sedačkou GARBO

Pohodlí si zaslouží každý, ale účinkujícím pořadu MISE NOVÝ DOMOV se pohodlí hodí o trochu více.

 

V NATUZZI o sobě tvrdíme, že jsme tvůrci pohodlí. Není to pro nás jen reklamní slogan. V našem designovém centru v městečku Santeramo in Colle experimentujeme s novými tvary, vyrábíme nové prototypy a testujeme je tak dlouho, až se propracujeme k absolutní spokojenosti. Platí to také pro rozkládací sedačky, které jsou ve světě nábytku tak trochu oříškem. Vize – dokonalá rozkládací sedačka U rozkládacích sedaček bývá problémem především konstrukční řešení, které vyžaduje jisté kompromisy. Ty se obvykle projeví buď na tvrdých sedácích a opěrkách, anebo na nepohodlné lůžkové části. Pro rozkládací pohovky NATUZZI EDITIONS to ovšem neplatí. 

V NATUZZI totiž milujeme výzvy. Také proto se mechanismem, sedáky a lůžkovou částí zabýváme tak dlouho, dokud nedocílíme absolutního souladu komfortu a stylu. Platí to také pro sedačku GARBO. Ve složeném stavu působí jako klasická sedačka s nezvykle vysokou opěrkou zad, která poskytuje perfektní pohodlí.  Málokdo ovšem pouhým pohledem zvěnčí odhalí, že sedačka skrývá velkolepé rozkládací lůžko se 17 cm vysokou matrací z paměťové pěny.

GARBO poslouží také Kamilovi V NATUZZI si myslíme, že pohodlí si zaslouží každý. Ovšem, některým lidem se pohodlí může hodit o trochu více. Také proto jsme se rozhodli, že rozkládací sedačku GARBO darujeme Kamilovi a jeho rodince, kterou jste mohli potkat v druhém pokračování seriálu MISE NOVÝ DOMOV na TV NOVA. Jak už je to u účinkujících v tomto pořadu obvyklé, život této rodiny také není jednoduchý. Kamil se jednoho večera uložil do postele, ale ráno už nevstal.

Diagnóza: mozková mrtvice, která způsobila v mozku poškození centra řeči a pohybu. Sympatický muž je však velký bojovník. Pomalu se učí pohybovat rukama, mluvit a jednou snad dokáže také znovu chodit. Péče o rodinu a domácnost je zatím v rukou Kamilovy partnerky Zdeňky. Ta jezdí s Kamilem na rehabilitace, současně vychovává děti a dohlíží na chod domácnosti. Na jejich dům, který se rozpadá, jí už nezbývá energie, čas, ani finance. O rekonstrukci domu se tedy postaral tým pořadu MISE NOVÝ DOMOV. Dnes již rodinka bydlí ve zrekonstruovaném domě, který je přizpůsoben Kamilovu zdravotnímu postižení. My v NATUZZI EDITIONS jsme se postarali o to, co umíme nejlépe. Rodince jsme darovali ultra pohodlnou a praktickou rozkládací sedačku GARBO.