VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ V NATUZZI EDITIONS

Léto je oficiálně tady a my vás zveme – vstupte do vzrušujícího období našich žhavých slev!

Největším inspiračním zdrojem NATUZZI je příroda – spojuje nás s ní silné pouto. Okouzleni Apulií v ní, sledujeme magický cyklus ročních období, počínající vyrašením prvního nového olivového lístečku. Fascinují nás všechny barvy, vůně, a také koloběh života, ve kterém vše staré uvolňuje prostor novému… Podobný cyklus máme i my v NATUZZI EDITIONS. Každé léto – v době, kdy finišujeme s novými kolekcemi, které se vám chystáme představit na podzim – uvolňujeme kapacitu našich skladů, abychom v nich připravili prostor pro novinky.

 

MÁTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST

Stejně, jako musí novým nápadům uvolnit místo věci, které v životě máme rádi, i naše sedačky, které milujeme, pravidelně uvolňují prostor novým modelům. Oblíbené designy z předchozích sezón jsou pořád krásné a my vám je nyní nabízíme s atraktivními slevami.

ČAS NA PŘEMÝŠLENÍ

Léto je obdobím dovolených a relaxace a lidé, kteří odpočívají, rádi přemýšlejí. Dopřejte si čas. Navštivte nás v našich showroomech NATUZZI EDITIONS v Praze a Brně – naše asistentky prodeje vás ochotně provedou celou naší nabídkou a představí vám aktuální slevy na jednotlivé modely sedaček:

– na jakoukoli sedací soupravu z kolekce získáte slevu 15 %
– na vše ostatní z kolekce Natuzzi Editions (postele, komody, koberce, stolky, jídelní stoly, židle) získáte slevu 20 %

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Najdete nás v Brně nebo v Praze-Jinonicích a v Čestlicích.