OBCHODY JSME ZAVŘELI, ALE VY MŮŽETE OBJEDNÁVAT NADÁLE BEZ OMEZENÍ ONLINE A SE SPECIÁLNÍ SLEVOU AŽ 30 %. Více informací na podstránce Akce.

Spustili jsme prodej přes INTERNET

OBCHODY JSME SÍCE ZAVŘELI, ALE VY MŮŽETE I NADÁLE OBJEDNÁVAT BEZ OMEZENÍ ONLINE – SE SPECIÁLNÍ SLEVOU 25 % na sedačky a 30 % na set (sedačka+stolek+koberec). Navíc, při objednávce přes internet dostanete dopravu sedačky ZDARMA.

Vážení zákazníci,

kvůli epidemiologické situaci začala v Česku 14. března platit zpřísněná opatření nařízená vládou. Je zakázán maloobchodní prodej – zatím do 23. března. Týká se to také značky NATUZZI EDITIONS.

Jako společensky odpovědná firma si uvědomujeme, že v situaci, které aktuálně čelíme, musíme před prodejem sedaček upřednostnit společenské dobro. Proto s respektem dodržíme všechna pravidla krizového štábu. 

OBCHODY JSME SÍCE ZAVŘELI, ALE VY MŮŽETE I NADÁLE OBJEDNÁVAT BEZ OMEZENÍ ONLINE – SE SPECIÁLNÍ SLEVOU 25 % na sedačky a 30 % na set (sedačka+stolek+koberec). Navíc, při objednávce přes internet dostanete dopravu sedačky ZDARMA.

JAK TO FUNGUJE?

1. Zavolejte na číslo: +420 702 254 596, anebo napište na e-mail: hradicka@natuzzidesign.cz naší asistentce prodeje, která vás provede naší nabídkou a pomůže vám s výběrem. Jsme vám k dispozici každý den od 8,00 do 21,00 hod.

2. Pokud je pro vás těžké představit si, jak by vaše nová sedačka mohla vypadat, vyfotografujte svůj obývák se starou sedačkou (nebo bez) a snímky pošlete asistentce prodeje. Ta vám nabídne vhodný tvar, konfiguraci a barevnost – podle vašich požadavků.

3. Následně spolu ze vzorníku vyberete také typy potahů – jejich vzorky vám pošleme poštou domů. Jsou to reálné kousky látky nebo kůže, které si můžete ohmatat a prohlédnout si je na denním světle.

4. Posledním krokem je cenová nabídka a zpracování objednávky.

Setrvávajíce v dobrovolných karanténách můžeme všichni přemýšlet o budoucnosti. Plánovat zařízení svých obýváků i v průběhu všech nezbytných zákazů ze strany státu, které snad přinesou ovoce v podobě zachráněných lidských životů. 

Chcete počkat a objednat v prodejně?

Pokud nákup sedačky přece jen budete chtít odložit až na období, kdy budou prodejny otevřené, také vy budete moci využít časově limitovanou nadstandardní nabídku výrazné SPECIÁLNÍ SLEVY 25 % na nákup své vysněné pohodlné sedačky nebo 30% na nákup setu (sedačka+stolek+koberec).

Již nyní se tešíme na setkání s vámi. Přejeme vám všem mnoho zdraví.