Ocenění

1995

LEONARDO AWARD Prezident republiky Oscar Luigi Scalfaro předal toto prestižní ocenění panu Pasquale Natuzzi.

Ocenění

1998

PINNACLE AWARD - SEVERNÍ KAROLÍNA, USA Ocenění udělené Mariovi Bellini za design budovy Natuzzi v High Point.

Ocenění

2001

Čestný titul V OBORU VZDĚLÁVÁNÍ UDĚLEN PASQUALU NATUZZI V prosinci 2001 fakulta vzdělávání Univerzity v Bari udělila panu Pasqualu Natuzzi čestný titul za jeho přínos v oblasti rozvoje podnikání, zvyšování počtu zaměstnanců a propagaci regionu Apulie.

Ocenění

2008

AMERICKÁ NÁBYTKÁŘSKÁ SÍŇ SLÁVY V roce 2008 Pasquale Natuzzi vstoupil do americké nábytkářské síně slávy jako první neamerický občan, kterému se dostalo tohoto prestižního uznání.

Ocenění

2010

ČÍNSKÉ OCENĚNÍ: CENA CAPITAL ELITE Italsko-čínská nadace oceňuje skupinu Natuzzi za nejlepší italské výrobky v Číně.

Ocenění

2011

LIGA PROTI HANOBENÍ: CENA ZA "CELOŽIVOTNÍ DÍLO" Pasquale Natuzzi dostává toto ocenění za své úsilí zlepšit vztahy mezi partnery, prodejci a zaměstnanci.

Ocenění

2013

THROPHÉE DE L'INNOVATION Na výstavě nábytku Espritmeuble v Paříži dostává Natuzzi Re-vive cenu za technologicky nejinovativnější výrobek představený na veletrhu.

Ocenění

2014

NOVÝ ZÉLAND: RE-VIVE VYHRÁVÁ CENU ZA DESIGN Na Novém Zélandu získává Natuzzi Re-vive cenu FormWay Design za nejlepší průmyslový design. CENA ZA TECHNOLOGICKÉ INOVACE Na mezinárodním veletrhu v Izraeli získává Natuzzi Re-vive cenu za inovaci.

Ocenění

2015

OCENĚNÍ ITALSKÝ TALENT Speciální cena "2015 Italský talent" je udělena panu Pasqualu Natuzzi za Made in Italy filozofii jeho skupiny.