OBCHODY JSME ZAVŘELI, ALE VY MŮŽETE OBJEDNÁVAT NADÁLE BEZ OMEZENÍ ONLINE A SE SPECIÁLNÍ SLEVOU AŽ 30 %. Více informací na podstránce Akce.

SPECIÁLNÍ AKCE po otevření prodejen

Hned poté, co stát zruší všechna závažná omezení a budeme moci otevřít naše obchody, rádi vás v nich uvítáme a v průběhu prvních týdnů budete moci využít tuto nadstandardní časově limitovanou nabídku. 

Vážení zákazníci,

od 14. března v České republice platí zpřísněná opatření na základě nařízení vlády. Je zakázán maloobchodní prodej – zatím do 23. března. To se týká také značky NATUZZI EDITIONS.

Jako společensky odpovědná firma si uvědomujeme, že v situaci, které aktuálně čelíme, musíme upřednostnit společenské dobro před prodejem sedaček. Proto s respektem dodržíme všechna pravidla krizového štábu. 

Setrvávajíc v dobrovolných karanténách můžeme všichni přemýšlet o budoucnosti. Plánovat zařízení svých obýváků na období, kdy všechny nezbytné zákazy ze strany státu přinesou ovoce v podobě zachráněných lidských životů. Po tom všem bude česká ekonomika potřebovat nové impulzy a snad i poté budeme chtít používat nová auta, bydlet v nových bytech, budeme chtít mít svatby, zvyšovat kvalitu svých životů a možná také pořizovat si nové sedačky. 

Proto vám už nyní přinášíme konkrétní příslib v podobě limitované nabídky výrazné slevy ve výši až 25 % na nákup vaší vysněné pohodlné sedačky, nebo 30% na nákup celého setu (Sedačka+koberec+stolek). Hned poté, co stát zruší všechna závažná omezení a budeme moci otevřít naše obchody, rádi vás v nich uvítáme a v průběhu prvních týdnů budete moci využít tuto nadstandardní časově limitovanou nabídku. 

 

Těšíme se na setkání s vámi a přejeme vám všem hodně zdraví.