Naše prodejny jsou OTEVŘENY. Navštivte nás a využijte slevu až 25 %. Více informací najdete na podstránce „Akce“.

Prodejny máme OTEVŘENY. Navštivte nás a využijte slevu až 25%.

Od 27. 4. 2020 v rámci druhé fáze oživování ekonomiky NATUZZI EDITIONS OTEVÍRÁ PRODEJNY.

Karanténa, kterou si vyžádala pandemie koronaviru, způsobila závažné výpadky ve výrobě. Postihlo to také provoz a zaměstnance společnosti NATUZZI EDITIONS. Abychom zmírnili dopady na všechny postižené a projevili také respekt k vám a vašim potřebám, přicházíme vstřícně s férovou nabídkou pro vás:

Abychom zmírnili všechny dopady na firmu a zaměstnance, rozhodli jsme se připravit pro vás SPECIÁLNÍ SLEVOVOU AKCI, slevu 25% na všechny sedačky, koberce, stolky a doplňky Natuzzi Editions.

My ve NATUZZI EDITIONS jsme nezaháleli a v průběhu šesti týdnů karantény jsme vám byli k dispozici prostřednictvím našeho e-shopu a online nákupů s podporou našich obchodních asistentek. Příjemně nás překvapilo, že zájem o krásné a pohodlné sedačky neustal. Byl slabší, což je pochopitelné, ale snad už jsme se dostali z nejhoršího. 

Souboj o zdraví lidí a současně o zdraví ekonomiky je velké dilema. Věříme, že odborníci na pandemie a ekonomičtí experti řídí toto, pro naši zemi těžké období, správným směrem. 

Pro nás ve NATUZZI EDITIONS je důležité, abychom skvělou nabídkou pro klienty zajistili práci pro naše stolaře, čalouníky, řidiče, účetní a všechny zaměstnance. Jsme odpovědní a chceme aby se kola slovenské i české ekonomiky pomalu rozjela – proto v malých dávkách podpoříme také média a další pracovní pozice u našich dodavatelů.

Odpovědně vnímáme také opatření, která jsou spojena s podporou obnovy ekonomiky. Proto jsme přijali přísné zásady a pravidla pro návštěvy našich prodejen:

– v prodejně může být současně maximálně 5 zákazníků,
– do prodejny lze vstoupit pouze v ochranné roušce,
– je nutné, aby osoby v prodejně dodržovaly vzájemnou vzdálenost minimálně 2 metry,
– zákazník je povinen dodržovat hygienická pravidla a respektovat pokyny personálu prodejny.

 

Vážení zákazníci, doufáme, že koronavirus se podaří dostat pod kontrolu a že už nebudeme muset zavřít prodejny. Jsme zde pro vás – pro vaše touhy a pohodlí. Věříme, že společným úsilím se nám povede překonat toto těžké období.

 

Přejeme vám všem mnoho zdraví a těšíme se na vaši návštěvu.