DNY MARIANNE začínají již za několik dní, vy však můžete objednávat sedačku se slevou již nyní!

Jde o největší nákupní událost roku, do které se zapojují tisíce obchodů a statisíce zákazníků. Lákadlem jsou neobyčejně vysoké slevy, ale i hodnotné dárky k nákupu. Samozřejmě u toho nemůže chybět ani NATUZZI Editions.

O slevovém maratónu Dny Marianne již slyšel zřejmě každý. Jde o největší nákupní událost roku, do které se zapojují tisíce obchodů a statisíce zákazníků. Lákadlem jsou neobyčejně vysoké slevy, ale i hodnotné dárky k nákupu. Samozřejmě u toho nemůže chybět ani NATUZZI Editions.

Událost se již tradičně koná uprostřed září. Poznačte si do diáře termín 13. – 15. září. Pěkně červenou, abyste datum nepřehlédli. Během těchto dní se konají Dny Marianne v České republice. V sousední Slovenské republice odstartují o den dříve, od 12. – do 15. září.

Sedačku NATUZZI Editions se slevou můžete předobjednávat již nyní!
Jak je to možné? Jednoduše. Výroba sedačky trvá několik týdnů, proto si sedačku můžete předobjednat již nyní se slevou DNY MARIANNE a kupón doložíte k vaší objednávce, až bude k dispozici, počas akce Dny Marianne. Rozhodli jsme se tak proto, abyste nemuseli čekat až do nákupní akce, která se koná 13. – 15.9.2019. Mnozí z vás potřebujete sedačku objednat dříve a my nechceme, abyste čekali až do termínu nákupní akce. Jelikož víme, že koupě nové sedačky je velká věc, chceme vám dopřát čas.

S jakou slevou se NATUZZI Editions zúčastní největší nákupní akce DNY MARIANNE?
➡️ Jestliže si objednáte jakoukoliv sedací soupravu nebo doplňky NATUZZI Editions, získáte slevu 22%.
➡️ Jestliže si objednáte jakoukoliv sedací soupravu NATUZZI Editions v kombinaci se stolkem, získáte slevu 25%.

Kde získáte kupóny na svou slevu?
Kupóny budou zveřejněny v těchto časopisech a termínech:
– V časopise Marianne Bydlení – vychází 8.8.2019.
– V časopise Marianne – vychází 22.8.2019.
– Kupón si také můžete stáhnout přes aplikaci těsně před nákupní akcí.

Kde se nachází naše nové prodejny NATUZZI Editions?
Naše nové prodejny najdete v Praze v Česticích a v Brně v budově Riviéra / Nový Tuzex /. Pd začátku září můžete navštívit také naši novou druhou prodejnu v Praze na adrese Radlická 520/117, Praha 5 – Jinonice / vedle Galerie Butovice /.

Dodání sedací soupravy do Vánoc
Pokud si stihnete objednat novou sedací soupravu do 15.9.2019, stihneme vám ji vyrobit a dodat do Vánoc. Pokud si sedačku objednáte po tomto termínu, nebudeme vám vědět garantovat dodání do Vánoc.

 

Na prodejnách čekáme velké množství zákazníků, proto si svou předobjednávku sedačky nenechávejte na poslední chvíli.