DNY MARIANNE v Natuzzi Editions. Sleva 22%. Předobjednávejte již nyní! Více v sekci Akce.

DNY MARIANNE v Natuzzi Editions. Sleva 22%. Předobjednávejte již nyní!

O slevovém maratónu Dny Marianne již slyšel zřejmě každý. Jde o největší nákupní událost roku, do které se zapojují tisíce obchodů a statisíce zákazníků. Lákadlem jsou neobyčejně vysoké slevy, ale i hodnotné dárky k nákupu. Samozřejmě u toho nemůže chybět ani Natuzzi Editions.

Událost se již tradičně koná uprostřed září. Poznačte si do diáře termín 18. – 20. září. Pěkně červenou, abyste datum nepřehlédli. Během těchto dní se konají Dny Marianne v České republice.

Sedačku NATUZZI EDITIONS se slevou můžete předobjednávat již nyní!

Jak je to možné? Jednoduše. Výroba sedačky trvá několik týdnu , proto si sedačku můžete předobjednat již nyní se slevou DNY MARIANNE a kupón doložíte k vaší objednávce, až bude k dispozici, počas akce Dny Marianne.

Rozhodli jsme se tak proto, abyste nemuseli čekat až do nákupní akce, která se koná 18. – 20.9.2020. Mnozí z vás potřebujete sedačku objednat dříve a my nechceme, abyste čekali až do termínu nákupní akce. Jelikož víme, že koupě nové sedačky je velká věc, chceme vám dopřát čas.

S jakou slevou se tento rok Natuzzi Editions zúčastňuje největší nákupní akce DNY MARIANNE?

Od 1.8 do 20.9.2020 můžete využít výjimečnou slevu 22% na všechny výrobky Natuzzi Editions. Sedačky, stolky, koberce a doplňky.

Kde získáte kupóny na svou slevu?

Kupóny budou zveřejněny v těchto časopisech a termínech:

– V časopise Marianne Bydlení – vychází v Srpnu
– V časopise Marianne – vychází v Září
– Kupón si také můžete stáhnout přes aplikaci "DNY MARIANNE".

Na prodejnách čekáme velké množství zákazníků, proto si svou předobjednávku sedačky nenechávejte na poslední chvíli.