DNY MARIANNE – Největší nákupní slevová akce tohoto roku
DNY MARIANNE – Největší nákupní slevová akce tohoto roku

DNY MARIANNE – Největší nákupní slevová akce tohoto roku

Největší jarní nákupní maraton v Česku a na Slovensku se blíží a v NATUZZI EDITIONS jsme připraveni. Splňte si u nás svůj nákupní sen o italském designovém nábytku a se slevou DNY MARIANNE až do 30 % ušetřete již dnes. Nemusíte čekat až do termínu samotné akce.

DESIGNOVÉ KOUSKY ZA SKVĚLÉ CENY

DNY MARIANNE (14.–16. 4. 2023) jsou fantastickou příležitostí, jak si pořídit kvalitní designový nábytek a ke komfortu se dostat s úsporou. A důležité je i to, že nabízejí možnost ušetřit a získat tak volné prostředky pro nákup dalších nadčasových kousků NATUZZI EDITIONS, které vzdávají hold moderním technologiím i tradičnímu poctivému řemeslu. 

Vaši vysněnou sedačku či pohodlnou postel vám v našich prodejnách nabídneme za zvýhodněnou cenu nejen ve dnech trvání kuponové akce. 

Je to opravdu tak – slevu DNY MARIANNE můžete uplatnit již nyní a kupon na slevu doložíte, až bude k dispozici. Je ten správný čas vyladit své obydlí do nových barev, oživit ho a dodat mu ten správný italský šmrnc.

 

NEMUSÍTE ČEKAT NA DNY MARIANNE, ZADEJTE OBJEDNÁVKU SE SLEVOU UŽ DNES

Víme o tom, že existuje skupina kupujících, kteří si plánují nákup nové sedačky či postele delší dobu, ale objednávku odkládají na později. Rozumíme tomu, ale doporučujeme vám: vytvořte si letos na dodávku své sedačky či jiného oblíbeného kusu nábytku časovou rezervu a objednejte si pro jistotu raději co nejdříve. Vaše čekání tak bude komfortnější a bez zbytečného stresu.

V NATUZZI EDITIONS jsme zaneprázdněni, protože pro vás tvoříme spoustu krásných věcí. Objednáte-li si co nejdříve, povede se nám naplánovat termíny výroby tak, abychom dokázali vyhovět co největšímu počtu zákazníků. Pokud už například dnes tušíte nebo víte, že si chcete pořídit sedačku či postel, tak neváhejte a začněte se už s námi o tom radit.

A pokud se rozhodnete objednat si již nyní, získáte také možnost předčasně uplatnit slevu DNY MARIANNE a kupon doložit později, až když bude k dispozici.

Slevy MARIANNE naleznete zde.

 

Těšíme se na vás v našich showroomech NATUZZI EDITIONS.