DNY MARIANNE 2022 – nejlepší období pro nákupy je brzy opět tady!
DNY MARIANNE 2022 – nejlepší období pro nákupy je brzy opět tady!

                                                

DNY MARIANNE 2022 – nejlepší období pro nákupy je brzy opět tady!

                                  

Připravte se na nákupní horečku Dny Marianne v NATUZZI EDITIONS. Máte se na co těšit! Máme pro vás velkou slevu DNY MARIANNE již od 1. 8. 2022. Ano, přesně tak. Slevu DNY MARIANNE můžete uplatnit již nyní a kupón na slevu doložíte, až bude k dispozici.

Nezáleží na tom, kdo jste, slevy máme pro všechny

Nákup v prodejnách NATUZZI EDITIONS vždy byl a stále je příležitostí pro nezapomenutelný zákaznický zážitek. Nádherná atmosféra našich prodejen a šíře sortimentu je připravována s citem italských designérů – pro esteticky náročnou klientelu. Nezáleží na tom, kdo jste, a ať už si svůj domov představujete jakkoliv, NATUZZI EDITIONS vám pomůže vykouzlit takové místo pro život, kde budete moci pohodlí svého bydlení sdílet se všemi, které mate rádi.

Tři v jednom: světový design, zážitek z nákupu a výjimečná sleva

Ze zkušeností z předchozích let víme, že na Dny Marianne čeká mnoho lidí. Trpělivě čekali na slevovou akci s přidanou hodnotou kulturního a kultivovaného nákupu v prodejnách NATUZZI EDITIONS. Designoví labužníci jednoduše čekají na slevy v kombinaci se silným zážitkem z nákupu přímo v prodejně.

Objednávka dříve než přijde jaro? Vyplatí se!

Očekáváme, že objednávek od 1. 8. 2022 do Dnů Marianne bude hodně a termíny dodání se pravděpodobně prodlouží. Buďte chytří. Než začne podzim, mějte v ruce nejen objednávku sedačky, postele, stolku nebo křesla, ale užijte si i příjemný zážitek ze setkání se světovým nábytkovým designem. Samozřejmě, slevu DNY MARIANNE získáte již od 1.8.2022.

SLEVY V NATUZZI EDITIONS :

– na objednávku sedačky v látce nebo v kůži dostanete slevu 20%

dalších 5% navíc získáte, pokud si k sedačce přiobjednáte alespoň jeden další výrobek. Vybírat můžete z nabídky křesel, koberců, stolků, jídelních stolů, židlí, komody. Celkovou slevu tak získáte až 25%.

– Na objednávku samostatného koberce, stolku, komody, jídelního stolu nebo židlí získáte slevu 20%.

– na všechny postele z nabídky Natuzzi Editions obdržíte výjimečnou slevu 30%, po předložení speciálního zlatého kupónu DNY MARIANNE.

 

Sleva DNY MARIANNE platí od 1.8 do 18.9.2022.