Absolutní komfort

Navržené v Itálii

Každý model je navržen v Itálii, v Natuzzi Style Centru. Tady náš tým návrhářů, architektů a bytových designérů studuje současnou mezinárodní módu, umění a nábytkové trendy, zkoumají rozvíjející se životní styly a vytváří sedačky a křesla, které poskytnou úplné pohodlí a spokojenost. Style Centrum tvrdě pracuje na vytvoření široké škály modelů jak v kůži, tak i v látce, s neobyčejně všestrannými konfiguracemi a funkcemi. Design na zajištění absolutního pohodlí.

Absolutní komfort

Vyrobené v Natuzzi

Sedačka Natuzzi je vyrobena tak, aby přinesla maximální pohodlí do vašeho života díky vysoké kvalitě zaručené skupinou založenou v roce 1959, která je v současnosti globálním lídrem v nábytkářském odvětví. Všechny modely jsou vyráběné v továrnách firmy po celém světě a jsou v souladu s předpisy každé dané země. Od vytvoření návrhu až po doručení k vašim dveřím, od úpravy kůží po výběr výplní, pozorně sledujeme každý krok, každý proces, každou kontrolu. Takto garantujeme kvalitu naší výroby.

Absolutní komfort

Řemeslnost

Každá sedačka Natuzzi Editions je ručně vyrobena našimi profesionálními řemeslníky. V našich továrnách jsme dosáhli dokonalé rovnováhy mezi lidskou zručností a špičkovou technologií, což nám umožňuje dovážet kvalitně vyrobené sedačky do domácností po celém světě. Takto zaručujeme absolutní pohodlí.

Absolutní komfort

Kontrola kvality

Posouváme limity o něco dále. Každá sedačka a křeslo je vystaveno nespočetným testům na kontrolu zatížení, stability a odolnosti vůči opotřebení, oděru, stálobarevnosti a splňuje nejpřísnější mezinárodní předpisy. Tímto způsobem zabezpečíme to, že naše produkty jsou nejlepší a zaručují absolutní komfort.

Absolutní komfort

Kůže

Existuje kůže a kůže. A kůže používaná na naše sedačky Natuzzi Editions je náš korunní klenot. Naše kůže zpracováváme v našich vlastních koželužnách od roku 1959, vybíráme ty nejlepší kůže a ošetřujeme je exkluzivními recepturami na zvýšení kvality a měkkosti, vždy v souladu s mezinárodními ekologickými předpisy. Absolutní pohodlí je forma krásy: krása netoxického a bezpečného čalounění zaručená roky odbornosti.