Navrhujeme pohovky, nábytek a doplňky pro obývací pokoje a vyrábíme vše v továrnách po celém světě.

Více Natuzzi kolekcí

Trendové kolekce

Trendové kolekce

KARTUN - zda pár nebo 100 přátel, je tu místo pro každého

Kartun je řad geometrických kusů s vyváženými tvary a pečlivě kalibrovanými proporcemi, které otevírají širokou škálu možností konfigurace. Výsledkem je pohovka, kde si můžete povídat, číst nebo relaxovat, která zajišťují maximální pohodlí.

Otevřít
Trendové kolekce

AUTENTICO - relaxujte stylově

Když se design snoubí s pohodlím. Vše na tomto modelu je rozvinuté tak, aby zdůraznilo jeho hlavní charakteristiku: vynikající komfort.

Otevřít Autentico
Trendové kolekce

PORTENTO - efektní pohodlí

Měkké polstrování pro bezkonkurenční pohodlí a mimořádný vizuální efekt.

Otevřít Portento
Více kolekcí

Naše hodnoty

01.

Testování kvality

Každý výrobek se podrobuje nesčetným zkouškám pro posouzení jeho odolnosti vůči zatížení, stabilitě, opotřebení, tření, nárazu a stálosti světla. Toto je jediný způsob, jak zajistit, aby naši zákazníci měli vždy nejlepší zkušenosti, a to i po mnoha letech.

02.

Inovace

Historie Natuzzi je probíhající proces výzkumu a vývoje. V průběhu let bylo vyrobeno mnoho výrobků, které navždy změnily svět interiérového designu, zahrnují barevné kožené sedačky v 80. letech, sklopný mechanismus v 90. letech, polohovatelné sedačky nové generace v novém miléniu a nejnovější Re-vive křeslo.

03.

Mezinárodní cerfitikace

Ocenění našich výběrů je potvrzeno mezinárodními certifikáty ISO 14001, ISO 9001 a OHSAS 18001, které se týkají řízení kvality a závazku k ochraně životního prostředí.

04.

Obnovitelné zdroje energie

V naší centrále v Santeramo in Colle a výrobních sídlech ve městech Matera a Laterza je v provozu pět fotovoltaických systémů. Díky energii generované 21 000 fotovoltaickými moduly pomáháme snížit emise CO2 v ovzduší.

Kontaktujte nás

Neváhejte kontaktovat přímo Natuzzi Editions pro jakoukoli informaci nebo pomoc, kterou můžete potřebovat.

Napište nám